Trendbet Para Yatırma Ve Çekme

Trendbet logoPaykasa, internette alışveriş gerçekleştirmeyi isteyen, tek kullanımlık ön ödemeli bir sanal durumdur. Satın alacağınız bakiye ve üstünde yazılı bir kod sahibi olan bu kartlarla az bir dakika ortamında para aktarabilirsiniz. Paykasa metodu kredi kartı bulunmamakta olan, kartlı prosedür gerçekleştirmeyi tercih etmeyen üyelerimiz uğruna banka havalesi ile kod alarak trendbet para yatırma ve para çekme seçeneği sağlamaktadır.

Aracılar sayesi ile edineceğiniz Paykasa kodlarını, banka hesaplarınızdan direk havale yolu ile satın alabilirsiniz. PayKasa kart ve kodunuzu kendi inisiyatifiniz aracılığıyla tercih edeceğiniz aracılardan temin edebilir, isterseniz Para yatırma ekranını ziyaret ederek resmi PayKasa şirketinden de satıcılar ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Almış olduğunuz kodun para birimi Euro olmalıdır.Trendbet

Sanal Cüzdan Trendbet Para Çekme ve Yatırma Yöntemleri

EcoPayz ile çok cazip şartlarda hesaplarınıza para yatırabilmenizin yanında, Trendbet hesaplarınızdan Ecopayz cüzdanınıza alt limit 50 TL olmak üzere para çekme tercihi de yapabilirsiniz.

Ecopayz hesabı açmak son derece basit ve benzer vakitte bedava olan bir prosedürdür. Para yatırma linki üstünden bir Ecopayz hesabı açabilir ve para aktarmaya başlayabilirsiniz.

EcoPayz hesabı ile alakalı merak ettiklerinizi, bilmek isteyebileceğiniz bütün ayrıntıları ve aklınıza takılabilecek bütün suallerin cevabını EcoPayz firmasının Türkçe yardım ekranlarında bulabilirsiniz.

EcoPayz Yardım ekranlarına ulaşmak uğruna tek yapmanız lüzumken trendbet para yatırma ve para çekme butonlarına tıklamaktadır.

Paykwik Ön Ödemeli Kart

Paykwik, Trendbet hesaplarınıza kartlı prosedür yapmaksızın para yatırmanızı gerçekleştiren, ön ödemeli bir kod koddur. Tek kullanımlık kontör kartlarıyla benzerlik göstermekte olan bu metot ile firmaya son derece hızlı, güvenilir ve başarılı bir olarak para aktarmanız mümkündür.

Kart bulgularınızı paylaşmanıza lüzum kalmaksızın anonim olarak para yatırma prosedürlerinizi sürdürmenize fırsat gerçekleştiren Paykwik metodunda, kabul edilen geçerli kodları, Para yatırma resmi internet firmasına giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Firmada kabul edilip prosedür yapılabilen trendbet para yatırma ve para çekme birimi yalnızca Euro’dur. Satın alma aşamasında buna, bilhassa ilgi etmenizi rica edilir.

EURO Jeton ön ödeme kodlarını pek çok satış noktasından ya da Türkiye’de internet üstündeki aracı şirketlerden satın alabilirsiniz.

Hemen bir Jeton kodu dahil alıp, Trendbet hesaplarınıza para yatırmak için Para yatırma sayfasındaki araçlarla “Reeller” sohbete geçebilirsiniz.

Ocak 1, 2021 by : posted in Trenbet Yorum yapılmamış

Leave a Reply