Tipobet365 Papara İle Para Yatırma

Tipobet365 logoPapara, hem fiziki hem de elektronik olarak kullanılabilen ön ödemeli bir karttır. Normal bir kredi kartı özelliklerini taşır. Karta yüklenilen bakiye kadar işlem yapılabilir. Kart üzerinde herhangi bir banka ve hesap bilgisi yoktur. 16 haneli şifreleme ile korunduğu ve limitli olduğu için internette en çok kullanılan yatırım yöntemlerinden biridir. Bu karta sahip olmak için kartın resmi sitesine üye olmanız ve hesap açtırmanız gerekiyor. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra kartınız 4 ile 7 gün arasında elinize ulaşacaktır. Kartınızı teslim aldıktan sonra papara sitesine giriş yaparak üyeliğinizi aktif ettirmeyi unutmayın. Tipobet365 sitesine giriş yapın. Canlı destek ekibinden tipobet365 papara ile para yatırma yöntemiyle para yatıracağınızı söyleyin. Size yatıracağınız bir hesap numarası verilecektir. Bunu not edin.

Tekrar papara sitesine giriş yapın. Para gönder bölümüne girin. Göndereceğiniz tutarı ve tipobet365 hesap numarasını yazın. Onayladıktan sonra telefonunuza şifre gelecektir.

[flytonic-button text=’Üye Olun!’ linkurl=’/go/tipobet365′ size=’lg’ icon=’none’ bg_color=’green’ border_color=’normal’ text_color=’drk’ ]Tipobet365 Papara İle Para Yatırma

Tipobet365’e yeniden giriş yaparak para yatırma bölümünden tipobet365 papara ile para yatırma seçeneğini seçin. Çıkan forma yatırdığınız tutarı ve telefonunuza gelen şifreyi girin.

Para anında site hesabına geçecektir. Üyeler, tipobet365 papara ile para yatırma yöntemiyle günün istedikleri saatinde yatırım yapabilirler.

Bu yöntemle en az 100 lira ve üzeri para yatırabilirsiniz. Bunun nedeni de 100 lira altındaki para yatırımlarına kart şirketi komisyon kesiyor. Site yönetimi para yatırımlarında herhangi bir kesinti uygulamıyor ve belge talep etmiyor.

Tipobet365 Qr Kod İle Para Yatırma

Cep telefonlarının android uygulamasına geçtiğinden beri bankacılık işlemlerinde ve medyada Qr kod okutma sık kullanılmaya başlandı.

Paranın hesaba anında geçmesi ve işlemin saniyeler sürmesi bahis sitelerinin ve oyuncuların bu yönteme yönelmesini sağladı. İlk defa bu yöntemi kullanacak olanlar tipobet365 qr ile nasıl para yatırılır? Sorusunu sormaya başladılar.

Öncelikli olarak qr kodla para yatırma işlemini yapabilmeniz için android bir cep telefonunuzun ve çalıştığınız bankanın mobil uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekiyor.

Para transferi yapmadan önce tipobet365 qr para yatırma limiti şartına dikkat etmeniz gerekiyor. Destek ekibi hatta iken mobil uygulamayı açın. “QR Kod ile para çekme’ seçeneğini seçin. İstenilen bilgileri girin. Bu sırada müşteri temsilciniz size qr kod okutacağınız bir link gönderecektir.

Telefonunuzun kamerası açıldığında, ekrandaki kodu okuttuğunuzda para hesaba anında yatacaktır. Böylece üyeler tipobet365 qr ile nasıl para yatırılır? sıkıntısı çekmeden saniyeler içinde para transferini yapmış oluyorlar.

Tipobet365 Qr Kod İle Para Yatırma Limiti

Oyuncular; tipobet365 qr ile nasıl para yatırılır? Yanında yatırım limitini de merak ediyorlar. Site yönetimi, tipobet365 qr para yatırma limiti olarak minimum 50 lira, maksimum 5000 lira belirlemişlerdir.

Böylece, makul rakamlar sınırında olan tipobet365 qr para yatırma limiti sayesinde her oyuncu yatırım yapma fırsatı buluyor.

[flytonic-button text=’Üye Olun!’ linkurl=’/go/tipobet365′ size=’lg’ icon=’none’ bg_color=’green’ border_color=’normal’ text_color=’drk’ ]

Ocak 24, 2019 by : posted in Tipobet365 Yorum yapılmamış

Leave a Reply