Bayşanslı Para Yatırma Ve Çekme

Baysanslı logoBayşanslı sitesi denildiğinde, akla ilk gelen kolay ve pratik ödeme işlemleridir. Üyelere sunulan basit ama çok kullanışlı yöntemler sayesinde, tek bir yöntem üzerinden hem para yatırma hem de çekim işlemi yapılabiliyor. Tüm ödeme işlemleri bankalar nezdinde gerçekleştiriliyor ve güvensizlik adına kayda değer herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bayşanslı sitesine yapılacak yatırımlarda üyelerin dikkat etmeleri gereken tek husus, yatırım seçenekleri için belirlenen alt ve üst limitlerin dikkate alınmasıdır. Genel kuralları bildikten sonra bayşanslı para yatırma ve para çekme işlemlerinde herhangi bir problem yaşanmıyor.Baysanslı

Bayşanslı Yatırım Seçenekleri

Bayşanslı sitesinin anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden açmış olduğu hesap kayıtları bulunuyor. Bu hesap bilgileri, site üzerinde üyeler ile paylaşıma açık tutuluyor.

Siteye bir gönderide bulunmak isteyen bahis severler, bu hesap bilgilerini canlı destek ekibi kanalıyla da alabilirler. Yapılan ödemeler hakkında, Bayşanslı canlı destek biriminin bilgilendirilmesi, ödemelerin aksamaması konusunda büyük önem taşıyor.

Çünkü bazı ödeme yöntemleri doğrudan canlı destek ekibinin katkıları ile gerçekleştirilebiliyor. Bayşanslı sitesinde, ön ödemeli olarak tabir edilen birçok yatırım seçeneği bulunuyor.

Bayşanslı Para Yatırma ve Çekim Limitleri

Sayılan bayşanslı para yatırma ve para çekme seçeneklerinin her biri, üst ve alt limitler dahilinde kullanılabiliyor.

İster ön ödemeli kartlar olsun ister havale – Eft gibi yöntemler olsun, mutlaka yatırım ve çekim limitlerinin güncel durumlarının tespit edilmesi gerekiyor.

Tüm yatırım yöntemlerindeki üst limitler farklılık gösterse de, alt limitin standart bir seviyede bulunduğunu belirtmek gerekiyor. En düşük yatırım alt limiti 20 TL olarak QR kod, Cepbank, Astropay, Paykwik ve Paykasa yöntemleri için geçerlidir.

Bayşanslı Yatırım Seçeneklerinin Avantajları

Bayşanslı sitesindeki yatırım seçeneklerinin her biri farklı bonus avantajları sunuyor. Ecopayz, Paykasa, Paykwik ve Astropay gibi ön ödemeli kartlardaki yatırım bonusları %20 oranındadır. Havale ve kredi kartı yöntemlerinde bu oran %25’e yükseliyor

. QR kod yönteminde ise %50’ye varan bonus hediyeleri bulunuyor. Bonusların dışında, yatırım seçeneklerinin hızlı ve pratik yöntemlerden seçilmiş olması da, site üyeleri için kolay kullanım sağlıyor. Bu nedenle bayşanslı para yatırma ve para çekme işlemleri yapılırken siteye güvenmek doğru bir karar olur.

Mart 1, 2021 by : posted in Baysanslı Yorum yapılmamış

Leave a Reply